آموزشی


حالت نمایش:
مهارت های زندگی دانشجویی
105,000تومان

خلاصه کتاب: کتاب حاضر مشتمل بر هفده فصل و موضوعات مختلف با هدف کمک به کسب مهارت‌هاي لازم براي موفقيت در دوران دانشجويي و زندگي خوابگاهي است. این اثر با هدف کمک به کسب مهارتهای لازم برای موفقیت در دوران دانشجویی و زندگی خوابگاهی در 17 فصل با عناوینی چون استرس دانشجویی، ارتباط اجتماعی در خوابگاه، مهارت مدیریت زمان، چگونه هماتاقی خوبی باشیم و ..

آشنایی با اینترنت outlook 2010
120,000تومان

خلاصه کتاب:در این کتاب به صورت بسیار ساده با مفهوم اینترنت، ایمیل و وبلاگ و نرم افزار OutLook پرداخته و به صورت مرحله به مرحله و با استفاده از تصاویر و توضیحات ساده و روان آموزش داده میشود. این کتاب مناسب برای کودکان بوده اما استفاده آن برای افرادی که به کامپیوتر آشنا نیستند نیز پیشنهاد میشود.مشخصات کتاب مؤلف: صدیقه کاتبی عنوان کامل: ..

آموزش تگ راگبی
75,000تومان

خلاصه کتاب:کتاب پيش‌رو براي جامعه ورزشي ترجمه و تدوين شده و روش متنوعي را براي انجام ورزش راگبي ارائه مي‌دهد. اين ورزش فاکتورهاي آمادگي جسماني، کاهش وزن، القاي روحيه تيمي و فعاليت گروهي براي کودکان را دارد و به دليل عدم‌برخورد و حفظ سلامتي (مهم‌ترين اصل در تگ راگبي) در ميان ساير رشته‌هاي ورزشي داراي بالاترين ايمني است. مشخصات کتا..

آموزش نرم افزار excel
120,000تومان

خلاصه کتاب:در این کتاب به صورت بسیار ساده نرم افزار Excel که برای درج ارقام و اعداد در جداول و امور مربوط به تهیه لیست و حسابداری است به صورت مرحله به مرحله و با استفاده از تصاویر و توضیحات ساده و روان آموزش داده میشود. این کتاب مناسب برای کودکان بوده اما استفاده آن برای افرادی که به کامپیوتر آشنا نیستند نیز پیشنهاد میشود. مشخصات ..

آموزش نرم افزار paint
120,000تومان

خلاصه کتاب:در این کتاب به صورت بسیار ساده نرم افزار paint یا نقاشی به صورت مرحله به مرحله و با استفاده از تصاویر و توضیحات ساده و روان آموزش داده میشود. این کتاب مناسب برای کودکان بوده اما استفاده آن برای افرادی که به کامپیوتر آشنا نیستند نیز پیشنهاد میشود. مشخصات کتاب مؤلف: صدیقه کاتبی عنوان کامل: آموزش نرم افزار p..

آموزش نرم افزار power point
120,000تومان

خلاصه کتاب:در این کتاب به صورت بسیار ساده نرم افزار PowerPoint که برای ساخت اسلاید و ارائه گزارش و سمینار است به صورت مرحله به مرحله و با استفاده از تصاویر و توضیحات ساده و روان آموزش داده میشود. این کتاب مناسب برای کودکان بوده اما استفاده آن برای افرادی که به کامپیوتر آشنا نیستند نیز پیشنهاد میشود. مشخصات کتاب مؤلف: صد..

آموزش نرم افزار windows 7
120,000تومان

خلاصه کتاب:در این کتاب به صورت بسیار ساده  به سخت افزارها و همچنین نرم افزار windows7 (ویندوز) به صورت مرحله به مرحله و با استفاده از تصاویر و توضیحات ساده و روان آموزش داده میشود. این کتاب مناسب برای کودکان بوده اما استفاده آن برای افرادی که به کامپیوتر آشنا نیستند نیز پیشنهاد میشود. مشخصات کتاب مؤلف: صدیقه کاتبی ..

آموزش نرم افزار word
120,000تومان

خلاصه کتاب:در این کتاب به صورت بسیار ساده نرم افزار Word که برای تایپ است به صورت مرحله به مرحله و با استفاده از تصاویر و توضیحات ساده و روان آموزش داده میشود. این کتاب مناسب برای کودکان بوده اما استفاده آن برای افرادی که به کامپیوتر آشنا نیستند نیز پیشنهاد میشود. مشخصات کتاب مؤلف: صدیقه کاتبی عنوان کامل: آموزش نرم ..

مهارت های مطالعه
90,000تومان

خلاصه کتاب: يكي از مشكلات دانش‌آموزان و دانشجويان ضعف در مهارت‌هاي مطالعه و كاهش قدرت يادگيري است. آموزش مهارت‌هاي مطالعه و يادگيري مي‌تواند نقش مؤثري در افزايش اطلاعات و عمق بخشيدن به آگاهي‌هاي ما داشته باشد. افرادي مي‌توانند در تحصيل موفق شوند كه علاوه بر زمان مناسب، مهارت‌هاي لازم براي مطالعه و يادگيري را نيز فرا بگيرند. این اثر با هدف کمک به..

پرورش زنبور عسل
210,000تومان

خلاصه کتاب: مدرس سازمان فنی حرفه ای(نگارنده) در این اثر خود از تاریخچه زنبورداری شروع کرده به گونه ها و نژادهای زنبور، ساختمان کندو و لوازم زنبور داری، تشریح بدن زنبور، تولید مثل و مباحث دیگر مربوط به زنبور پرداخته است. در انتها به عوامل مهم در پرورش و نگهداری آن پرداخته و برای علاقمندان به آموزش زنبورداری کتابی جامع را به وجود آورده است. ویژگی ..

پرورش گوسفند
165,000تومان

خلاصه کتاب: با توجه به سابقه طولانی نگهداری و پرورش گوسفند در ایران، متأسفانه هنوز بسیاری از مسایل و نکات برای دامپروران و علاقه‌مندان به این حرفه مبهم است. در این کتاب به اهمیت پرورش گوسفند، اهمیت مراتع در پرورش، طبقه بندی و شناسایی نژادهای گوسفند، تولیدات عمده، تجهیزات لازم جهت پرورش، تغذیه، تولید مثل و پرواربندی پرداخته است و در ادامه به نوع ..

گلهای منتظر
210,000تومان

خلاصه کتاب:کتاب آموزش پیش دبستانی شامل آموزش و تمرین در 6 بخش حروف الفبا، علوم، شعر، ریاضی، هوش و قرآن است. مشخصات کتاب مؤلف: سیده معصومه موسوی عنوان کامل: گلهای منتظر تعداد صفحات : 136 مشخصات نشر: سیب سرخ نیکان قطع: وزیری موضوع: آموزش پیش از دبستان شابک:978-622-95012-9-0..

نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)