انقلاب و دفاع مقدس

حالت نمایش:
حدیث تن و رهایی
165,000تومان

خلاصه کتاب:  حدیث تن و رهایی، ثمری برشجره ی طیبه ی انقلاب اسلامی است که در چهل سالگی عمر پر برکت خود اینک پرشاخ و برگ و پر ثمر، سبز در سبز، در اوج بالندگی و عظمت خود، سر بر آستان جانان می ستاید و همگان را به فلاح و رستگاری و بهره مندی از ثمرات خوشگوار خود دعوت می نماید. حدیث تن و رهایی اثری است که به شکرانه ی چهل سالگی انقلاب اسلامی در قالب..

خواهرانه در توفان
95,000تومان

خلاصه کتاب: حمید هنرجو پژوهشگر کتاب خواهرانه در توفان در این اثر از شعر و زن در شعر در ایران آغاز کرده و در ادامه به بررسی زندگی و شعر سپیده کاشانی پرداخته و او را در بین اساتید، خاطرات تلخ و شیرین زندگی و شاعرانگی اش به نظاره نشسته است و در انتها برخی از اشعار این شاعر بزرگوار را مورد توجه و بررسی قرار داده است. همچنین نویسنده کاشانی را از چهره..

موج ها و کوسه های خلیج فارس
150,000تومان

خلاصه کتاب: نويسنده در کتاب حاضر، علاوه بر روايت عمليات‌هاي نيروهاي دريايي ارتشي با محوريت ناوچه پيکان در بخش عرشه و همچنين بيان صحنه‌هاي استعاري در بخش عمق و عمليات‌هايي که نيروي دريايي سپاه در خليج هميشه فارس انجام مي‌دهد، بيش از ۳۰۰ مرتبه واژه خليج‌فارس را در داستان خود به کاربرده و به‌گونه‌اي در روزهايي که برخي کشورهاي حاشيه خليج‌فارسي با فش..

گیس دراز و ریش دراز
165,000تومان

خلاصه کتاب: قصه این اثر، زندگی‌نامه و سرنوشت سرباز جوانی است در جبهه‌های جنگ تحمیلی که در قالب 25 داستان‌ کوتاه نوشته شده است و در هر داستان، بخشی از مشکلات و حوادث تلخ و شیرینی که رزمنده جوان در روزهای جنگ با آن‌ها روبرو بوده، روایت می‌شود. قصۀ کتاب گیس دراز و ریش دراز، قصۀ کسانی است که سینه های‌شان برای هوایی تازه می‌تپد. قصۀ آدم‌های کوچکی است..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)