دین و آیین

حالت نمایش:
اکنکار فرقه ای تمامیت خواه
110,000تومان

خلاصه کتاب: شبه عرفان «اک» تشابهات زیادی با بودیسم، هندوئیسم و کیش‌های باستانی شرق آسیا دارد و بر پایه آموزه‌های اومانیستی و منفعت‌طلبانه بنا شده و با دست یازیدن به جنبه‌های احساسی و عشق محور، درصدد حذف چهره دین و مذهب از زندگی مردمانی است که مؤمن به آئینی از شریعت‌های آسمانی‌اند و یا با ادعاهای بس مفصلی که برای بهبود زندگی افرادی که جایگزین خلا..

با کاروان غالیان
75,000تومان

خلاصه کتاب: در این اثر ضمن تعریف واژه غلو و جایگاه آن در اسلام (شیعه و سنی) به بررسی عقاید و اندیشههای غالیان (اندیشه حلول و تجسم، مرگ ظاهری، نبوت مستمر، تقدس اعداد و ...)، دیدگاه پیامبر و امامان درباره غلو غالیان و مواضع دینشناسان نسبت به غلو و غالیان و .... می‌پردازد. همچنین نویسنده بخش پایانی کتاب را به معرفی ابعادی از فرقه‌های علی‌اللهی همچو..

تسبیح تام (جلد اول مرتبه عوام)
180,000تومان

خلاصه کتاب: در جلد اول مجموعه کتاب های تسبیح تام که شرح مرتبه عوام می باشد، انسان سالک الی الله برای رهایی از ظلمت، جلای بیرونی و استیلای تفکر سازنده بر اعمال خود، از مراتب پایین خلوص و معرفت اغاز نموده و با عبودیت و تسبیح همراه می گردد تا به تدریج از پلیدی دور شده و به سوی پاکی میل کند. مشخصات کتاب مؤلف: مجتبی محمود..

تسبیح تام (جلد دوم مرتبه خواص)
225,000تومان

خلاصه کتاب: در جلد دوم مجموعه کتابهای تسبیح تام که شرح مرتبه خواص است، انسان سالک الی الله به منظور نورانیت نفس، جلای میانی و استیلای قلب علیینی با افزودن بر خلوص و معرفت خویش به عبودیت و تسبیحی برتر دست می یابد تا علاقه و پیوند قلبی بر اعمال نیک او مستولی گردد. مشخصات کتاب مؤلف: مجتبی محمودی وانقی عنوان کامل: تس..

تسبیح تام (جلد سوم مرتبه اولیاء)
255,000تومان

خلاصه کتاب: در جلد سوم مجموعه کتاب های تسبیح تام که شرح مرتبه اولیا می باشد، انسان سالک الی الله برای دست یافتن به نورانیت قدسی، جلای درونی و استیلای عقل سلیم بر رفتار خود با خلوص و معرفتی بسیار به بارگاه قدس که محل عبودیت و تسبیح فرشتگان است قدم می نهد  تا قلب تابان و آیینه الهی، هر آنچه را که از نور حق دریافت می کند، بازتاب دهد. ..

تسبیح تام (جلد چهارم مرتبه اصفیاء)
315,000تومان

خلاصه کتاب: در جلد چهارم مجموعه کتاب های تسبیح تام که شرح مرتبه اصفیا است، انسان سالک الی الله برای رسیدن به نورانیت الهی، درخشش درونی و استیلای تام حق بر وجود خود، خلوص و معرفت را به کمال می رساند تا همه اعمال و رفتار او بر محور حق و صراط مستقیم قرار گیرد و با بجا آوردن حق عبودیت و بندگی، شایسته مرتبه خلیفه الهی و سزاوار تسبیح تام خدای تعالی می..

ستوده در آسمان ها و زمین
210,000تومان

خلاصه کتاب:  نثر ساده و روان، دقت و پاکیزه‌نویسی از لحاظ محتوا، کاربرد اعلام و نشانه‌ها با وسواس خاص و وفادار بودن به وقایع تاریخی از برجسته‌ترین خصوصیت نوشتاری این نویسنده چیره‌دست در این اثر است.این کتاب به زندگی پیامبر (ص) در سه بخش «ولادت تا مبعث»، «بعثت تا هجرت» و «هجرت تا وفات» با روایت داستانی برای نوجوانان از دید زاویه سوم شخص پرداخ..

شبه عرفان های سرخ پوستی
75,000تومان

خلاصه کتاب: علاقه به شبه عرفان‌هاي شرقي در غرب سال‌هاست که رشد پيدا کرده است. طالع‌بيني و کف‌بيني و کارهاي جادويي و سحرآميز که مدت‌ها از مد افتاده بود، دوباره مشتريان خود را پيدا کرده است. روان‌کاوي و هيپنويزم و پديده‌هاي مزاحمي که حالات بي‌خودي و خود نهي‌پنداري را در انسان ايجاد مي‌کردند، از هر گوشه سر برآوردند. در کتاب حاضر به بررسي و مطالعه ش..

شیطان پرستی مدرن
90,000تومان

خلاصه کتاب: در این کتاب به یکی از جریان‌های فاسد فکری و فرهنگی که ابتدا مرزهای اخلاقیات را در کشورهای اروپایی و آمریکایی در هم شکسته و سپس به سرزمین‌های شرقی رسیده، پرداخته شده است. شیطان‌پرستی یکی از جریان‌های ضدفرهنگی بین‌المللی است که به‌دلیل ماهیت و عملکرد دارای زوایای پنهانی است. اگر امروزه غرب در آتش فحشا و فساد می‌سوزد، ‌بدیهی است که براس..

فالون دافا
45,000تومان

خلاصه کتاب: کتاب حاضر سعي دارد با معرفي اجمالي فالون دافا، جامعه جوان کشور را در مقابله جدي با اين پديده شوم آگاه سازد. اين فرقه معتقد است فالون داراي قدرت عظيم است که هر کس قدرت تحمل و حمل آن را ندارد و با شرايط خاص اين انتقال صورت مي‌پذيرد. اين فرقه به‌گونه‌اي به اشتراک جنسي بين زن و مرد معتقد است و سعي دارد ساختار خانواده را تجزيه کند. کتاب ح..

قدم های عاشقی
135,000تومان

خلاصه کتاب: خاطرات مکتوب پیاده‌روی اربعین، دربردارنده خاطرات عاشقانی است که از سراسر دنیا با پای پیاده به زیارت حضرت عشق، حسین (ع) شتافتند. مشخصات کتاب مؤلفین: جمعی از نویسندگان عنوان کامل: قدم های عاشقی تعداد صفحات : 190 مشخصات نشر: سیب سرخ نیکان قطع: رقعیموضوع: خاطرات مکتوب پیاده روی اربعین..

مجموعه کتاب های "تسبیح تام"
950,000تومان

خلاصه کتاب:در مجموعه کتاب های تسبیح تام تلاش شده است تا با بهره گیری از آیات قران کریم و روایات ائمه اطهار علیهم السلام و با استفاده از بهترین کتب اخلاق و عرفان اسلامی که تا کنون به نگارش درآمده، برای سالک الی الله مسیری مشخص و دقیق تا رسیدن به قرب الهی ترسیم گردد که در مجموع چهل مقام و صد و ده پله، از پایین ترین سطح یعنی مرتبه عوام شروع شده و در ب..

کبالا میستی عبرانی
150,000تومان

خلاصه کتاب: مطالعه كبالا، آيين تصوف يهودي، بسيار مهم و جذاب است. چراكه جهان در افيون جادوگري غرق شده و اين جادوگري يا در واقع جادوگرايي ريشه‌هايي كبالايي دارد. يهوديان با پذيرش عقايدي سري و مادي‌گراي مربوط به مربوط به مصر باستان كه بر جادوگري استوار بودند، از احكام تورات چشم‌پوشي كردند. ايشان شعائر و آداب سحرآميز ديگر بت‌پرستان را پذيرا شدند و د..

گنوسیزم مادر فرقه ها
95,000تومان

خلاصه کتاب: گنوسيزم از تعميديان صائبي كه هم‌اكنون با جمعيت 70 هزار نفري به عنوان آيني الهي و پذيرفته در اسلام تا تصوف به عنوان يك جريان چند زيست و عموما التقاطي، انحرافاتي محض از مسير توحيد و يگانه‌پرستي را شامل مي‌شود. در اين كتاب جنجالي‌ترين رويكردها نسبت به مطالعه گنوسيزم اعم از خاستگاه، مناسك، جهات عبادي و تأثيرات اين فرقه در فرقه‌هاي گسترده..

نمایش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)