روانشناسی

حالت نمایش:
مهارت های زندگی دانشجویی
105,000تومان

خلاصه کتاب: کتاب حاضر مشتمل بر هفده فصل و موضوعات مختلف با هدف کمک به کسب مهارت‌هاي لازم براي موفقيت در دوران دانشجويي و زندگي خوابگاهي است. این اثر با هدف کمک به کسب مهارتهای لازم برای موفقیت در دوران دانشجویی و زندگی خوابگاهی در 17 فصل با عناوینی چون استرس دانشجویی، ارتباط اجتماعی در خوابگاه، مهارت مدیریت زمان، چگونه هماتاقی خوبی باشیم و ..

اختلال سلوک و آموزش رفتاری والدین
165,000تومان

خلاصه کتاب: کتاب حاضر ترجمه کتاب Conduct disorder and behavioral parent training ، اثر درموت اورایلی است که، به ارائه معرفي جامعي در زمينه اختلال سلوک و آموزش رفتاري والدين مي‌پردازد و براي تکميل تعدادي از متون برجسته در اين زمينه طراحي شده است. همچنين اين روش، مقدمه‌اي براي اصول و تمرين‌هاي تحليل رفتار کاربردي نيز به شمار مي‌آيد. ارائه تحليل ..

الف ب سه نقطه
75,000تومان

خلاصه کتاب:ما باور داریم که انسان برای خوب زیستن و روبرو شدن با مسائل زندگی و رفع نیازهایش نیاز به یادگیری مهارت هایی دارد که او را در  راه رسیدن به هدفهایش یاری کند. ما در این کتاب و در این فرصت، تنها می توانیم حرف “الف” از الفبای مهارت های زندگی را بیان کنیم. شما، خواننده محترم باید حروف دیگر این الفبا را آموخته و با آنها کلمه ها را بسازید و..

درمان شناختی رفتاری کودکان و نوجوانان
180,000تومان

خلاصه کتاب:مترجمان این اثر به ترجمه مباحث مربوط به اختلال و بیش فعالی کودکان و نوجوانان، برخورد با کودک پرخاشگر و مدیریت خشم در کودکان طبق درمان شناختی رفتاری پرداخته اند و اثری را مناسب برای دانشجویان روان شناسی و علاقمندان به موضوع گردآوری کرده اند. این کتاب اثر فیلیپ سی کندل منبع پرباری برای دانشجویان روان‌شناسی و علاقه‌مندان به این موضوع و هم‌چ..

شارژ اعصاب
90,000تومان

خلاصه کتاب:فقدان مهارت مديريت خشم نه‌تنها مشکلاتي را براي فرد به بار مي‌آورد، بلکه روابط بين فردي را نيز تحت تأثير قرار مي‌دهد. پيامدهايي مانند مشکلات زناشويي، از دست دادن دوستان، آسيب‌هاي جسمي و رواني و جرائم قانوني از اين قبيل هستند. مسائلي که با کمترين هزينه و با آموزش مديريت خشم قابل‌پيشگيري هستند. در اين راستا و در کتاب حاضر مباني و دلايل بروز..

مهارت های مطالعه
90,000تومان

خلاصه کتاب: يكي از مشكلات دانش‌آموزان و دانشجويان ضعف در مهارت‌هاي مطالعه و كاهش قدرت يادگيري است. آموزش مهارت‌هاي مطالعه و يادگيري مي‌تواند نقش مؤثري در افزايش اطلاعات و عمق بخشيدن به آگاهي‌هاي ما داشته باشد. افرادي مي‌توانند در تحصيل موفق شوند كه علاوه بر زمان مناسب، مهارت‌هاي لازم براي مطالعه و يادگيري را نيز فرا بگيرند. این اثر با هدف کمک به..

همراه خوب یا بد
75,000تومان

خلاصه کتاب: شامل مجموعه دستاوردهاي مؤلفان از پژوهش دانشگاهي در حوزه نقش تلفن همراه در کاهش عملکرد تحصيلي است که مي‌تواند براي خانواده‌ها، دست‌اندرکاران آموزش‌وپرورش و آموزش عالي، دانش آموزان مدارس، دانشجويان حوزه ارتباطات و جامعه‌شناسي و تمامي علاقه‌مندان عرصه علم و پژوهش مورداستفاده قرار گيرد. در اين کتاب بيان مي‌شود که پرداختن به نقش‌ها و تأثي..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)