همه کتابها

حالت نمایش:
حدیث تن و رهایی
165,000تومان

خلاصه کتاب:  حدیث تن و رهایی، ثمری برشجره ی طیبه ی انقلاب اسلامی است که در چهل سالگی عمر پر برکت خود اینک پرشاخ و برگ و پر ثمر، سبز در سبز، در اوج بالندگی و عظمت خود، سر بر آستان جانان می ستاید و همگان را به فلاح و رستگاری و بهره مندی از ثمرات خوشگوار خود دعوت می نماید. حدیث تن و رهایی اثری است که به شکرانه ی چهل سالگی انقلاب اسلامی در قالب..

مهارت های زندگی دانشجویی
105,000تومان

خلاصه کتاب: کتاب حاضر مشتمل بر هفده فصل و موضوعات مختلف با هدف کمک به کسب مهارت‌هاي لازم براي موفقيت در دوران دانشجويي و زندگي خوابگاهي است. این اثر با هدف کمک به کسب مهارتهای لازم برای موفقیت در دوران دانشجویی و زندگی خوابگاهی در 17 فصل با عناوینی چون استرس دانشجویی، ارتباط اجتماعی در خوابگاه، مهارت مدیریت زمان، چگونه هماتاقی خوبی باشیم و ..

آشنایی با اینترنت outlook 2010
120,000تومان

خلاصه کتاب:در این کتاب به صورت بسیار ساده با مفهوم اینترنت، ایمیل و وبلاگ و نرم افزار OutLook پرداخته و به صورت مرحله به مرحله و با استفاده از تصاویر و توضیحات ساده و روان آموزش داده میشود. این کتاب مناسب برای کودکان بوده اما استفاده آن برای افرادی که به کامپیوتر آشنا نیستند نیز پیشنهاد میشود.مشخصات کتاب مؤلف: صدیقه کاتبی عنوان کامل: ..

آموزش تگ راگبی
75,000تومان

خلاصه کتاب:کتاب پيش‌رو براي جامعه ورزشي ترجمه و تدوين شده و روش متنوعي را براي انجام ورزش راگبي ارائه مي‌دهد. اين ورزش فاکتورهاي آمادگي جسماني، کاهش وزن، القاي روحيه تيمي و فعاليت گروهي براي کودکان را دارد و به دليل عدم‌برخورد و حفظ سلامتي (مهم‌ترين اصل در تگ راگبي) در ميان ساير رشته‌هاي ورزشي داراي بالاترين ايمني است. مشخصات کتا..

آموزش نرم افزار excel
120,000تومان

خلاصه کتاب:در این کتاب به صورت بسیار ساده نرم افزار Excel که برای درج ارقام و اعداد در جداول و امور مربوط به تهیه لیست و حسابداری است به صورت مرحله به مرحله و با استفاده از تصاویر و توضیحات ساده و روان آموزش داده میشود. این کتاب مناسب برای کودکان بوده اما استفاده آن برای افرادی که به کامپیوتر آشنا نیستند نیز پیشنهاد میشود. مشخصات ..

آموزش نرم افزار paint
120,000تومان

خلاصه کتاب:در این کتاب به صورت بسیار ساده نرم افزار paint یا نقاشی به صورت مرحله به مرحله و با استفاده از تصاویر و توضیحات ساده و روان آموزش داده میشود. این کتاب مناسب برای کودکان بوده اما استفاده آن برای افرادی که به کامپیوتر آشنا نیستند نیز پیشنهاد میشود. مشخصات کتاب مؤلف: صدیقه کاتبی عنوان کامل: آموزش نرم افزار p..

آموزش نرم افزار power point
120,000تومان

خلاصه کتاب:در این کتاب به صورت بسیار ساده نرم افزار PowerPoint که برای ساخت اسلاید و ارائه گزارش و سمینار است به صورت مرحله به مرحله و با استفاده از تصاویر و توضیحات ساده و روان آموزش داده میشود. این کتاب مناسب برای کودکان بوده اما استفاده آن برای افرادی که به کامپیوتر آشنا نیستند نیز پیشنهاد میشود. مشخصات کتاب مؤلف: صد..

آموزش نرم افزار windows 7
120,000تومان

خلاصه کتاب:در این کتاب به صورت بسیار ساده  به سخت افزارها و همچنین نرم افزار windows7 (ویندوز) به صورت مرحله به مرحله و با استفاده از تصاویر و توضیحات ساده و روان آموزش داده میشود. این کتاب مناسب برای کودکان بوده اما استفاده آن برای افرادی که به کامپیوتر آشنا نیستند نیز پیشنهاد میشود. مشخصات کتاب مؤلف: صدیقه کاتبی ..

آموزش نرم افزار word
120,000تومان

خلاصه کتاب:در این کتاب به صورت بسیار ساده نرم افزار Word که برای تایپ است به صورت مرحله به مرحله و با استفاده از تصاویر و توضیحات ساده و روان آموزش داده میشود. این کتاب مناسب برای کودکان بوده اما استفاده آن برای افرادی که به کامپیوتر آشنا نیستند نیز پیشنهاد میشود. مشخصات کتاب مؤلف: صدیقه کاتبی عنوان کامل: آموزش نرم ..

اختلال سلوک و آموزش رفتاری والدین
165,000تومان

خلاصه کتاب: کتاب حاضر ترجمه کتاب Conduct disorder and behavioral parent training ، اثر درموت اورایلی است که، به ارائه معرفي جامعي در زمينه اختلال سلوک و آموزش رفتاري والدين مي‌پردازد و براي تکميل تعدادي از متون برجسته در اين زمينه طراحي شده است. همچنين اين روش، مقدمه‌اي براي اصول و تمرين‌هاي تحليل رفتار کاربردي نيز به شمار مي‌آيد. ارائه تحليل ..

از تو محرومم
30,000تومان

خلاصه کتاب: مجموعه ای از دلنوشته ها و شعرها مشخصات کتاب شاعر: زهره حاجی زاده عنوان کامل: از تو محرومم تعداد صفحات : 72 مشخصات نشر: سیب سرخ نیکان قطع: خشتیموضوع: ادبیات - شعر شابک:978-622-95147-5-7..

الف ب سه نقطه
75,000تومان

خلاصه کتاب:ما باور داریم که انسان برای خوب زیستن و روبرو شدن با مسائل زندگی و رفع نیازهایش نیاز به یادگیری مهارت هایی دارد که او را در  راه رسیدن به هدفهایش یاری کند. ما در این کتاب و در این فرصت، تنها می توانیم حرف “الف” از الفبای مهارت های زندگی را بیان کنیم. شما، خواننده محترم باید حروف دیگر این الفبا را آموخته و با آنها کلمه ها را بسازید و..

انگورهای هزار مسجد
165,000تومان

خلاصه کتاب: در میان جریانهای پیروزی انقلاب در شهرستانی کوچک حوادث جور دیگری می گذرد. او در دوران نوجوانی درگیر عشقی پاک است که فکرش همیشه با اوست. با وجود سختی های زیاد تنها، درس می خواند و در کنار دوست صمیمی اش ماجراهای تلخ وشیرینی را تجربه می کند. به دانشسرا می رود درگیر حیله و دام دختری دیگر می شود؛ به سختی از آن دام می رهد. از آن به بعد از د..

اکنکار فرقه ای تمامیت خواه
110,000تومان

خلاصه کتاب: شبه عرفان «اک» تشابهات زیادی با بودیسم، هندوئیسم و کیش‌های باستانی شرق آسیا دارد و بر پایه آموزه‌های اومانیستی و منفعت‌طلبانه بنا شده و با دست یازیدن به جنبه‌های احساسی و عشق محور، درصدد حذف چهره دین و مذهب از زندگی مردمانی است که مؤمن به آئینی از شریعت‌های آسمانی‌اند و یا با ادعاهای بس مفصلی که برای بهبود زندگی افرادی که جایگزین خلا..

با کاروان غالیان
75,000تومان

خلاصه کتاب: در این اثر ضمن تعریف واژه غلو و جایگاه آن در اسلام (شیعه و سنی) به بررسی عقاید و اندیشههای غالیان (اندیشه حلول و تجسم، مرگ ظاهری، نبوت مستمر، تقدس اعداد و ...)، دیدگاه پیامبر و امامان درباره غلو غالیان و مواضع دینشناسان نسبت به غلو و غالیان و .... می‌پردازد. همچنین نویسنده بخش پایانی کتاب را به معرفی ابعادی از فرقه‌های علی‌اللهی همچو..

بفرمایید گول بخورید!
75,000تومان

خلاصه کتاب: کتاب حاضر شامل چهارده داستان کوتاه و به هم متصل است. قهرمان داستان پسری پانزده‌ساله است که در ساختمانی به نان «آرامش» زندگی می‏‌کند. روزی که از بازی فوتبال برمی‏‌گردد، متوجه می‎شود در ساختمانشان، از خانه یکی از همسایه دزدی شده است. پلیس مطمئن است که کارِ آشناست. مدتی بعد، ماشین یکی دیگر از همسایه‎ها را دزد می‏‌زند. در این ساختمان چه ..

بهار چشمان تو
55,000تومان

خلاصه کتاب:  شخصیت اصلی داستان دخترکی است نابینا که با تولد خود مادر را از دست می‌دهد و نام زینب را از او به یادگار می‌گیرد. او در سن 7 سالگی به همراه پدر و برادرهایش برای شفا به پابوس امام رضا (ع) می‌رود و درست در لحظه تحویل سال موفق به دیدن بارگاه ملکوتی آن امام همام می‌شود. یکی از خصوصیات این کتاب، کاربرد جملات منقطع و کوتاه است که سبک ن..

بیسکوییت
سفارش (0)

بیسکوییت

75,000تومان

خلاصه کتاب: کتاب حاضر داستانی فارسی است که ماجرای چند نفر از کارکنان کارخانه بیسکوییت را روایت می‌کند. این افراد هر کدام به خاطر حاشیه‌هایی که اخیراً برای کارخانه پیش آمده دچار چالش‌هایی در زندگی شخصی خود شده‌اند. کارخانه در یک شهر گرمسیری در حاشیه دریا قرار دارد و گرما و مردمان محلی از جمله اجزای این داستان‌ها هستند. مشخصات ک..

تسبیح تام (جلد اول مرتبه عوام)
180,000تومان

خلاصه کتاب: در جلد اول مجموعه کتاب های تسبیح تام که شرح مرتبه عوام می باشد، انسان سالک الی الله برای رهایی از ظلمت، جلای بیرونی و استیلای تفکر سازنده بر اعمال خود، از مراتب پایین خلوص و معرفت اغاز نموده و با عبودیت و تسبیح همراه می گردد تا به تدریج از پلیدی دور شده و به سوی پاکی میل کند. مشخصات کتاب مؤلف: مجتبی محمود..

تسبیح تام (جلد دوم مرتبه خواص)
225,000تومان

خلاصه کتاب: در جلد دوم مجموعه کتابهای تسبیح تام که شرح مرتبه خواص است، انسان سالک الی الله به منظور نورانیت نفس، جلای میانی و استیلای قلب علیینی با افزودن بر خلوص و معرفت خویش به عبودیت و تسبیحی برتر دست می یابد تا علاقه و پیوند قلبی بر اعمال نیک او مستولی گردد. مشخصات کتاب مؤلف: مجتبی محمودی وانقی عنوان کامل: تس..

تسبیح تام (جلد سوم مرتبه اولیاء)
255,000تومان

خلاصه کتاب: در جلد سوم مجموعه کتاب های تسبیح تام که شرح مرتبه اولیا می باشد، انسان سالک الی الله برای دست یافتن به نورانیت قدسی، جلای درونی و استیلای عقل سلیم بر رفتار خود با خلوص و معرفتی بسیار به بارگاه قدس که محل عبودیت و تسبیح فرشتگان است قدم می نهد  تا قلب تابان و آیینه الهی، هر آنچه را که از نور حق دریافت می کند، بازتاب دهد. ..

تسبیح تام (جلد چهارم مرتبه اصفیاء)
315,000تومان

خلاصه کتاب: در جلد چهارم مجموعه کتاب های تسبیح تام که شرح مرتبه اصفیا است، انسان سالک الی الله برای رسیدن به نورانیت الهی، درخشش درونی و استیلای تام حق بر وجود خود، خلوص و معرفت را به کمال می رساند تا همه اعمال و رفتار او بر محور حق و صراط مستقیم قرار گیرد و با بجا آوردن حق عبودیت و بندگی، شایسته مرتبه خلیفه الهی و سزاوار تسبیح تام خدای تعالی می..

توطئه در شهرک
95,000تومان

خلاصه کتاب: در رمان حاضر، نويسنده مي‌خواهد به بعضي از انتظارات از نوجوانان و جوانان بپردازد؛ انتظارهاي بجا يا نابجايي از نوجوانان يک «کشور»، يک «شهر» و نمونه کوچک‌تر اين دو، يعني يک «شهرک»؛ نوجواناني که ناخواسته، گاهي با وقايع اطرافشان، متفکرانه و آينده‌نگرانه برخورد نمي‌کنند. مشخصات کتاب مؤلف: علی آقاغفار عنوان ..

جایگاه روابط عمومی در عصر امروز
80,000تومان

خلاصه کتاب:نگارنده در کتاب حاضر بيان مي‌کند که امروزه در جامعه‌ اجتماعي به‌ويژه در روبرو شدن با اين زندگي پيچيده و کاملاً صنعتي و به‌منظور برقراري ارتباط مؤثر، سازنده و پايدار با يکديگر راه‌ها و شيوه‌هاي گوناگوني وجود دارد. اگر در يک نگاه مختصر نوع روابط اجتماعي و عمومي را در حال حاضر با دوران‌هاي گذشته در بين مردم با هم مقايسه کنيم متوجه خواهيم شد..

خط ویژه
سفارش (0)

خط ویژه

105,000تومان

خلاصه کتاب: کتاب حاضر، گزيده‌اي از بيست يادداشت طنز دربارۀ مسائل اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی است که در نشريات گوناگون اعم از روزنامه، هفته‌نامه و ماهنامه در طول ساليان گذشته چاپ و منتشر شده است. ملاک و معيار انتخاب اين يادداشت‌ها، سوژه و زاويه ديدي است که موجب مي‌شود تا اين يادداشت‌ها محدود و منحصر به زمان کوتاهي نباشد و به‌علاوه از مضامين ..

نمایش 1 تا 25 از 64 (3 صفحه)