کودک و نوجوان

حالت نمایش:
آشنایی با اینترنت outlook 2010
120,000تومان

خلاصه کتاب:در این کتاب به صورت بسیار ساده با مفهوم اینترنت، ایمیل و وبلاگ و نرم افزار OutLook پرداخته و به صورت مرحله به مرحله و با استفاده از تصاویر و توضیحات ساده و روان آموزش داده میشود. این کتاب مناسب برای کودکان بوده اما استفاده آن برای افرادی که به کامپیوتر آشنا نیستند نیز پیشنهاد میشود.مشخصات کتاب مؤلف: صدیقه کاتبی عنوان کامل: ..

آموزش نرم افزار excel
120,000تومان

خلاصه کتاب:در این کتاب به صورت بسیار ساده نرم افزار Excel که برای درج ارقام و اعداد در جداول و امور مربوط به تهیه لیست و حسابداری است به صورت مرحله به مرحله و با استفاده از تصاویر و توضیحات ساده و روان آموزش داده میشود. این کتاب مناسب برای کودکان بوده اما استفاده آن برای افرادی که به کامپیوتر آشنا نیستند نیز پیشنهاد میشود. مشخصات ..

آموزش نرم افزار paint
120,000تومان

خلاصه کتاب:در این کتاب به صورت بسیار ساده نرم افزار paint یا نقاشی به صورت مرحله به مرحله و با استفاده از تصاویر و توضیحات ساده و روان آموزش داده میشود. این کتاب مناسب برای کودکان بوده اما استفاده آن برای افرادی که به کامپیوتر آشنا نیستند نیز پیشنهاد میشود. مشخصات کتاب مؤلف: صدیقه کاتبی عنوان کامل: آموزش نرم افزار p..

آموزش نرم افزار power point
120,000تومان

خلاصه کتاب:در این کتاب به صورت بسیار ساده نرم افزار PowerPoint که برای ساخت اسلاید و ارائه گزارش و سمینار است به صورت مرحله به مرحله و با استفاده از تصاویر و توضیحات ساده و روان آموزش داده میشود. این کتاب مناسب برای کودکان بوده اما استفاده آن برای افرادی که به کامپیوتر آشنا نیستند نیز پیشنهاد میشود. مشخصات کتاب مؤلف: صد..

آموزش نرم افزار windows 7
120,000تومان

خلاصه کتاب:در این کتاب به صورت بسیار ساده  به سخت افزارها و همچنین نرم افزار windows7 (ویندوز) به صورت مرحله به مرحله و با استفاده از تصاویر و توضیحات ساده و روان آموزش داده میشود. این کتاب مناسب برای کودکان بوده اما استفاده آن برای افرادی که به کامپیوتر آشنا نیستند نیز پیشنهاد میشود. مشخصات کتاب مؤلف: صدیقه کاتبی ..

آموزش نرم افزار word
120,000تومان

خلاصه کتاب:در این کتاب به صورت بسیار ساده نرم افزار Word که برای تایپ است به صورت مرحله به مرحله و با استفاده از تصاویر و توضیحات ساده و روان آموزش داده میشود. این کتاب مناسب برای کودکان بوده اما استفاده آن برای افرادی که به کامپیوتر آشنا نیستند نیز پیشنهاد میشود. مشخصات کتاب مؤلف: صدیقه کاتبی عنوان کامل: آموزش نرم ..

اختلال سلوک و آموزش رفتاری والدین
165,000تومان

خلاصه کتاب: کتاب حاضر ترجمه کتاب Conduct disorder and behavioral parent training ، اثر درموت اورایلی است که، به ارائه معرفي جامعي در زمينه اختلال سلوک و آموزش رفتاري والدين مي‌پردازد و براي تکميل تعدادي از متون برجسته در اين زمينه طراحي شده است. همچنين اين روش، مقدمه‌اي براي اصول و تمرين‌هاي تحليل رفتار کاربردي نيز به شمار مي‌آيد. ارائه تحليل ..

بفرمایید گول بخورید!
75,000تومان

خلاصه کتاب: کتاب حاضر شامل چهارده داستان کوتاه و به هم متصل است. قهرمان داستان پسری پانزده‌ساله است که در ساختمانی به نان «آرامش» زندگی می‏‌کند. روزی که از بازی فوتبال برمی‏‌گردد، متوجه می‎شود در ساختمانشان، از خانه یکی از همسایه دزدی شده است. پلیس مطمئن است که کارِ آشناست. مدتی بعد، ماشین یکی دیگر از همسایه‎ها را دزد می‏‌زند. در این ساختمان چه ..

بهار چشمان تو
55,000تومان

خلاصه کتاب:  شخصیت اصلی داستان دخترکی است نابینا که با تولد خود مادر را از دست می‌دهد و نام زینب را از او به یادگار می‌گیرد. او در سن 7 سالگی به همراه پدر و برادرهایش برای شفا به پابوس امام رضا (ع) می‌رود و درست در لحظه تحویل سال موفق به دیدن بارگاه ملکوتی آن امام همام می‌شود. یکی از خصوصیات این کتاب، کاربرد جملات منقطع و کوتاه است که سبک ن..

بیسکوییت
سفارش (0)

بیسکوییت

75,000تومان

خلاصه کتاب: کتاب حاضر داستانی فارسی است که ماجرای چند نفر از کارکنان کارخانه بیسکوییت را روایت می‌کند. این افراد هر کدام به خاطر حاشیه‌هایی که اخیراً برای کارخانه پیش آمده دچار چالش‌هایی در زندگی شخصی خود شده‌اند. کارخانه در یک شهر گرمسیری در حاشیه دریا قرار دارد و گرما و مردمان محلی از جمله اجزای این داستان‌ها هستند. مشخصات ک..

توطئه در شهرک
95,000تومان

خلاصه کتاب: در رمان حاضر، نويسنده مي‌خواهد به بعضي از انتظارات از نوجوانان و جوانان بپردازد؛ انتظارهاي بجا يا نابجايي از نوجوانان يک «کشور»، يک «شهر» و نمونه کوچک‌تر اين دو، يعني يک «شهرک»؛ نوجواناني که ناخواسته، گاهي با وقايع اطرافشان، متفکرانه و آينده‌نگرانه برخورد نمي‌کنند. مشخصات کتاب مؤلف: علی آقاغفار عنوان ..

دارو و درمان
15,000تومان

خلاصه کتاب:کتاب دارو و درمان شعری برگزیده از جشنواره‌ی کودک و دارو است که نحوه‌ی استفاده از داروها و برخورد با بیماری‌ها را به کودکان آموزش می‌دهد. مشخصات کتاب شاعر: کامران شرفشاهی عنوان کامل: دارو و درمان تعداد صفحات : 12 مشخصات نشر: سیب سرخ نیکان قطع: خشتیموضوع: کودک و نوجوان شابک:978-622..

دختر آفتاب
15,000تومان

خلاصه کتاب:شعری سوزناک در رسای حضرت رقیه (س) است که داستان کربلا و شام غریبان و دلسوزی‌های عمه‌شان حضرت زینب را در مصیبت‌های وارده در قالبی کودکانه بیان می‌کند. مشخصات کتاب شاعر: کامران شرفشاهی عنوان کامل: دختر آفتاب تعداد صفحات : 12 مشخصات نشر: سیب سرخ نیکان قطع: خشتیموضوع: کودک و نوجوان ش..

دختر پروانه ای
15,000تومان

خلاصه کتاب:کتاب مصور حاضر، داستاني تخيلي است که با زباني ساده و روان براي گروه‌هاي سني (ب) و (ج) نگاشته شده است. كودكان در اين داستان در روايتي فانتزي با بيماري «پروانه‌اي» آشنا مي‌شوند. «نازپري»، دختري است كه در پشت دستش لكه‌اي به شكل پروانه درآمده است.  هر روز كه مي‌گذرد به تعداد اين پروانه‌ها افزوده مي‌شود و نازپري با آن‌ها بازي مي‌كند و حس..

درمان شناختی رفتاری کودکان و نوجوانان
180,000تومان

خلاصه کتاب:مترجمان این اثر به ترجمه مباحث مربوط به اختلال و بیش فعالی کودکان و نوجوانان، برخورد با کودک پرخاشگر و مدیریت خشم در کودکان طبق درمان شناختی رفتاری پرداخته اند و اثری را مناسب برای دانشجویان روان شناسی و علاقمندان به موضوع گردآوری کرده اند. این کتاب اثر فیلیپ سی کندل منبع پرباری برای دانشجویان روان‌شناسی و علاقه‌مندان به این موضوع و هم‌چ..

دو مرغ عشق عاشق
45,000تومان

خلاصه کتاب:کتاب مصور حاضر، داستاني تخيلي است که با زباني ساده و روان براي گروه‌هاي سني (ب) و (ج) نگاشته شده است. كودكان در اين داستان در روايتي فانتزي با بيماري «پروانه‌اي» آشنا مي‌شوند. «نازپري»، دختري است كه در پشت دستش لكه‌اي به شكل پروانه درآمده است.  هر روز كه مي‌گذرد به تعداد اين پروانه‌ها افزوده مي‌شود و نازپري با آن‌ها بازي مي‌كند و حس..

زیباست شهر من
30,000تومان

خلاصه کتاب:کتاب حاضر حاوی چهار شعر درباره محیط زیست و نگهداری از آن است. «با بیل و جارو»، «باغبان»، «خانه دوم» و «محله ما»، نام این اشعار است. دز شعر اول کودکی از زحمات پدرش می‌گوید که یک «پاکبان» است. شعر دوم درباره باغبانی است که گل‎های زیبا می‌کارد و از آن‌ها مراقبت می‌کند. شعر سوم به کودکان یادآوری می‌کند که کوچه و خیابان، خانه دوم ماست و نباید..

سرزمین رویاهای من
15,000تومان

خلاصه کتاب:این مجموعه شعر کودکانه مربوط به خواب های کودکان و تحقق روباها در خواب است که شاعر روان شناس این اثر با قصه درمانی سعی بر آموزش کودکانه داشته است و بدی و نیکی را در بین این خوابها آموزش داده است. مشخصات کتاب شاعر: محمد صادق خدایی عنوان کامل: سرزمین رویاهای من تعداد صفحات : 12 مشخصات نشر: سیب..

مداد سبز قد کوتاه
15,000تومان

خلاصه کتاب:کتاب شعر کودکانه ای که در شعرهای مختلف همیاری را گوشزد می کند. به نوعی آموزش رنگ ها هم در اشعار و اتفاقات کتاب گنجانده شده است. مشخصات کتاب شاعر: فاطمه غلامی عنوان کامل: مداد سبز قد کوتاه تعداد صفحات : 12 مشخصات نشر: سیب سرخ نیکان قطع: خشتیموضوع: کودک و نوجوان شابک:978-622-95147-..

ناصر ایکس ری
105,000تومان

خلاصه کتاب:این اثر در واقع داستان بلندی است که در 11 عنوان نوشته شده است. و در آن نویسنده با زبانی طنزآمیز، قصه پسرکی را روایت می‌کند که می‌تواند به درون هر چیز، بدون سرک کشیدن در آن، پی ببرد. این اتفاق هیجان‌انگیز شخصیت اصلی داستان را گرفتار ماجراهایی می‌کند که موجب ایجاد عکس‌العمل‌هایی از جانب دوستان، والدین، مسولان و مدیر مدرسه می‌شود. به‌طوری ک..

هزار آوا و مرد صحراگرد
30,000تومان

خلاصه کتاب:مرد صحرا گرد در خانه‌اش دارا و خوشبخت است. زیباترین پرنده ی دنیا در صحرای او آشیان دارد. او هر چه را دوست دارد از خدا می خواهد. در عوض شاه برای رسیدن به آرزوی خود از دیگران کمک می خواهد و به آن نمی رسد.داستان هزارآوا به کجا میرسد؟ هزار آوا در دل دشت و صحرای مرد صحراگرد خوش آواز است یا در قصر پادشاه؟ دنیای مرد صحرا گرد بزرگتر است یا شاه و..

چتری برای پیامبر
15,000تومان

خلاصه کتاب:این مجموعه شعر کودکانه مربوط به خواب های کودکان و تحقق روباها در خواب است که شاعر روان شناس این اثر با قصه درمانی سعی بر آموزش کودکانه داشته است و بدی و نیکی را در بین این خوابها آموزش داده است. مشخصات کتاب مؤلف: مهناز فتاحی عنوان کامل: چتری برای پیامبر تعداد صفحات : 12 مشخصات نشر: سیب سرخ ..

گلهای منتظر
210,000تومان

خلاصه کتاب:کتاب آموزش پیش دبستانی شامل آموزش و تمرین در 6 بخش حروف الفبا، علوم، شعر، ریاضی، هوش و قرآن است. مشخصات کتاب مؤلف: سیده معصومه موسوی عنوان کامل: گلهای منتظر تعداد صفحات : 136 مشخصات نشر: سیب سرخ نیکان قطع: وزیری موضوع: آموزش پیش از دبستان شابک:978-622-95012-9-0..

نمایش 1 تا 23 از 23 (1 صفحه)